Jak správně používat informace o Feng Shui v interiéru a exteriéru, jaké zákonitosti musíme znát, abychom si doma udělali harmonické prostředí, jaké barvy a materiály jsou vhodné a jak nejlépe rozmístit nábytek. To vše a mnohem více o podstatě Feng Shui se dozví účastníci na mých veřejných přednáškách. Více informací zde.

 

Tato služba je určena klientům, kteří rádi pořádají soukromé večírky s nevšedním programem. Kde je možné věštit  I’Ting stejně tak, jako si povídat o posílení energie v partnerství.

Tyto akce jsou určeny všem zájemcům, kteří rádi vyjíždějí třeba na víkendové pobyty, při kterých se cvičí jóga, věští I´ting, povídá o Feng Shui, dělají masáže a rekonektivní léčení, učí myšlenkové mapy, probírá unikátní jógové dýchání a mnoho dalšího. Účastníci tak mají možnost se setkat a vyzkoušet techniky od prvotřídních specialistů ve svých oborech. Pro více informací mě kontaktujte.

 

Možná máte hlavu plnou nápadů a nevíte, který z nich byste chtěli realizovat. Potřebujete si o tom popovídat a znát i jiný názor. Pak Vám mohu pomoci. Již přes 20 let pomáhám lidem s odhalováním jejich skrytého potenciálu. Pokud se chcete dovědět více, zkontaktujte mě.

Veřejné přednášky

Soukromé přednášky

Inspirativní akce

Programy skytého potenciálu