Věnovat se Feng Shui bylo jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí. Psal se rok 2002, když jsem o Feng Shui slyšela poprvé a už tenkrát jsem věděla, že se o této čínské nauce chci dozvědět více.

 

Začala jsem na sobě hodně pracovat, vzdělávat se, uvádět znalosti do praxe a dnes již své zkušenosti předávám klientům jako lektorka a certifikovaná poradkyně Feng Shui.

 

Mám svoji praxi, přednáším a přispívám články do zajímavých časopisů. Klienti ode mne neočekávají jen analýzu svého prostoru a návrhy změn, ale také pomoc při zařizování interiéru a konzultace k vybavení. Feng Shui se stalo mým velkým koníčkem a stále mě nepřestává udivovat, jak jsou si v mnoha ohledech pohledy západní a východní filozofie blízké.

 

Je mnoho možností, jak si prostřednictvím Feng Shui vytvořit zdravé bydlení, upravit zahradu nebo zařídit pracoviště. Feng Shui považuji za celostní nauku, která harmonizuje prostor tím, že hledá ke každému neúspěchu jeho příčinu.

 

Číňané věří, že pokud si zajistí zdravé bydlení, zdravou stravu, zdravý pohyb a zdravou duši, pak dosáhnou pevného zdraví a dlouhý život. A já jim to věřím.

 

S pokorou a láskou nyní předávám klientům vše, co jsem se až doposud ve Feng Shui naučila.

 

  - Vaše Renata